Som årgangsrepæsentant repræsentere man sit elevhold. SHE-bestyrelsen bruger dem til at komme helt ud i krogende med vigtig information til alle vores medlemmere. Det betyder at vi sender en mail i ny og næ til repræsentanterne om, at dele nogle informationer med jer på jeres elevholds facebookgruppe. Det sikre at så mange medlemmere som muligt, får information om vores aktiviteter, som fx SH-outs, Momentum, Elevstævne og mm.

Nuværende årgangsrepræsentanter

Årgang: Navn: E-mail:
E18 Michael Pedersen Michael.lilbaek.pedersen@gmail.com
E18 Lasse Juul Christensen lasse.juul@outlook.dk
F18 Sofie Stubkjær sofiestubkjaerhansen@gmail.com
E17 Sofie Albrechtsen sofie.albrechtsen@gmail.com
F17 Gry Boller Jespersen gry_yes@hotmail.com
E16 Rasmus Hansen 2010rasmus@gmail.com
E16 Sofus Malthe Rønberg sofusroenberg@gmail.com
F16 Ingeborg Dam ingeborgdam8@hotmail.com
E15 Sara Lentz Jørgerensen saralj95@gmail.com
F15 Søren Rovsing rovsing.nielsen@gmail.com
E14 Helene Gilså Hansen helene.g.hansen@hotmail.com
F14 Morten Lunn Haubro mlh.netrom@gmail.com
E13 Rune Kløve Junge 052junge@gmail.com
F13 Margrethe Andreasen Vestergaard margrethe_vest@hotmail.com
E12 Line Lundgaard Mikkelsen line_l_24@hotmail.com
F12 Mathias Norden Larsen Norden.larsen@gmail.com
E11 Esther Klinkby Rønn Ester_roenn@hotmail.com
F11 Mette Rubin Sander metterubinsander@gmail.com
F11 Jens Schultz Larsen jens.s.laustsen@gmail.com
E10 Rebekka Nørgaard rebekka.noergaard@gmail.com
F10 Camilla Lund c_lund@hotmail.com
E09 Agnes Lunde agneshelu@gmail.com
F08 Kræn Bech-Petersen info@kraenbech.dk
F89+F90 Bent Hargaard bent@hargaardvinimport.dk